Üzletkötő

Szereted a kihívásokat? Magabiztos, pozitív és igazán meggyőző személyiség vagy? Akkor pont Téged keresünk! Csatlakozz egy dinamikus, folyamatosan fejlődő vállalkozáshoz!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Universal Robotok értékesítése
  • Cég által gyártott egyedi automata gyártóberendezések értékesítése
  • Mérnöki szolgáltatások értékesítése
  • Jelenlegi partnerek felkeresése
  • Jövőbeli partnerek felkutatása
  • Új üzleti lehetőségek kiaknázása
  • Partnerek igényeinek felmérése, piackutatás, műszaki megoldások ajánlása.

Te vagy a tökéletes jelölt, ha magabiztos, határozott és rugalmas vagy és rendelkezel:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Alapszintű robot programozói, automatizálási, PLC programozói ismeretekkel
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudással
  • B- kategóriás jogosítvánnyal

Előny jelent:

  • Meglévő, releváns ügyfélkör
  • Robot technikai cégnél szerzett értékesítői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek ismeret
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Német nyelv

Juttatások:

  • Versenyképes, fix + teljesítmény-alapú fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon

(maximum 20mb, támogatott fájlok: pdf, doc, docx )