Gépész tervezőmérnök

Mindened a kreativitás és a tervezés? Tapasztalt vagy a gépészet területén? Akkor van egy jó hírünk: keressük a legkreatívabb tervező gépészmérnököt!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Új gépek 3D-s modelljének tervezése, 2D rajzok készítése a gyártási folyamathoz
  • Jóváhagyott tervek alapján alkatrész rendelések lebonyolítása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése az üzletfejlesztési vezető támogatásával
  • Komplett rendszerek integrálásának támogatása adott technikai környezetben
  • Egyedi, kreativitást igénylő projektek megvalósítása, létrejöttének elősegítése

Te vagy a tökéletes jelölt, ha leleményes és önálló vagy, valamint rendelkezel:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettséggel
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalattal
  • Pneumatikai ismeretekkel
  • Több éves 3D-s tervezési, gyakorlati tapasztalattal
  • Utazási hajlandósággal

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Tapasztalat Inventor tervezői programban
  • Egyedi gépek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Ipari automatizálásban szerzett gyakorlati tudás
  • B kategóriás jogosítvány

(maximum 20mb, támogatott fájlok: pdf, doc, docx )